Wnętrze jachtu

Korzystając z doświadczenia naszych stolarzy oraz szkutników możemy stworzyć wnętrze w pełni dostosowane do potrzeb armatora. Jacht Laguna 700 Cruiser może być wykonany z dowolnego koloru drewna i sklejek, standardowo oferujemy jacht zabudowany w dębie z dużą ilością ręcznie wykonywanych elementów z litego drewna.

 

Koja dziobowa jest zaprojektowana z myślą o armatorach jachtu - bez problemu wygodnie pomieści dwie dorosłe osoby. Po bokach znajdują się dwie szafy - jedna z półeczkami druga z drążkiem by móc powiesić wymagające ubrania. Pod koją dziobową znajduje się obszerna bakista oraz zbiornik wody od 50 do 200 litrów. Na życzenie koję dziobową można zamknąć suwanymi drzwiami.

Na jachcie znajduje się pełnowymiarowa dwuosobowa koja rufowa co jest rzadko spotykane na niewielkich jachtach typu hausbot. Pomyśleliśmy aby przy niej było miejsce na pościel z całego jachtu. Pozwala na utrzymanie porządku na jachcie i pozwala na korzystanie z domowej pościeli. Pod koją rufową także znajdują się bakisty.

 

Laguna 700 Cruiser to prawdziwy jacht na dłuższe rejsy, dlatego pomyślano też o wygodnej kabinie WC z miejscem na WC chemiczne lub WC morskie ze zbiornikiem na fekalia. 

 

W messie jachtu jest obszerny stół dla całej załogi, który nie ogranicza komunikacji. Na lewej burcie znajduje siedzisko, które może pełnić funkcję pełnowymiarowej koi (także na życzenie dwuosobowej - wtedy koja jest rozkładana). Nad i pod siedziskiem są liczne schowki i bakisty.

 

Mocną stroną wnętrza jachtu jest bardzo duży kambuz, który ucieszy każdego kucharza. W standardzie są dwie szuflady oraz szafki, na życzenie w kambuzie możne znaleźć się lodówka. Nad kambuzem są wygodne jaskółki na szklanki, przybory kuchenne itp. Pomyślano nawet o uchwycie na ściereczki kuchenne.

 

Z pewnością na jachcie Laguna 700 Cruiser będziesz się czuł niemalże jak w domu.